איך כדאי להשקיע את כספי החיסכון?

כולנו מבינים את החשיבות הגבוהה של חסכון כספי וכולנו גם שמענו לא מעט משפטים בסגנון של "שמירת גרוש לבן ליום שחור", או נחשפנו להטפות מצד ההורים או בני משפחה מבוגרים יותר, על החשיבות של חסכון כספי.
למעשה, גם ביום יום, רובינו עושים מאמצים על מנת לנסות ולהפחית את ההוצאות הכספיות – חלקנו משקיעים זמן רב בחיפוש אחר מבצעים, אחרים בוחרים לרכוש רכב חסכוני ויש כאלו, אשר מנהלים מעקבים יומיומיים אחרי ההוצאות שלהם, על מנת להבין מה הם צריכים לשנות.
אבל נשאלת השאלה, מה עושים עם כספים שכבר הצלחנו לחסוך? הרי זה דבר ידוע, שלתת להם סתם לשכב בבנק, זה לא מהלך חכם.
אז אם גם אתם הגעתם לשלב בו אתם מבקשים לקחת החלטה לגבי היכן כדאי להשקיע את כספי החיסכון שלכם, להלן מדריך אשר יוכל לסייע לכם בקבלת ההחלטות הנכונות.

 

השקעה בנדל"ן

ובכן, אם תשאלו לא מעט "מביני דבר", הם יגידו לכם שזה יכול להיות מעשה מאוד חכם להשקיע את הכסף בנדל"ן.
יחד עם זאת, חשוב לזכור, כי השקעה בנדל"ן דורשת הבנה בתחום – ואם אתם חשים שאינכם מבינים בתחום זה, חשוב שתפנו למישהו שכן מבין, על מנת שזה ייעץ וילווה אתכם בתהליך.
יש לקחת בחשבון, כי השקעה בנדל"ן טומנת בחובה גם סיכונים ולכן, חשוב לתכנן את ההשקעה בקפידה ולהבין בצורה מעמיקה את הסיכונים אל מול הסיכויים.
מצד שני, השקעה בנדל"ן נחשבת כיום, כאחת ההשקעות הבטוחות ביותר, עבור מי שלא מעוניין לקחת סיכונים ומבקש ליהנות מהשקעה יציבה וארוכת טווח.

 

השקעה במסלול מנייתי

שוק ההון הוא שוק תנודתי ומי שבכל זאת מחליט להשקיע את הכסף במסלול מנייתי, אמור לקחת בחשבון, שהוא לוקח סיכון מסוים – אשר יכול להיות גבוה.
חשוב שאותו אדם, ישאל את עצמו אם הוא מעוניין בהשקעה לטווח הזמן הארוך או הקצר – כאשר, במקרים בהם מדובר בהשקעה לטווח ארוך, הסיכונים יכולים להיות פחות גבוהים – כי גם  אם יש ירידות, לאחריהן יהיו לרוב עליות.
כמובן, שגם השקעה במסלול שכזה מצריכה ידע נרחב והיכרות מעמיקה עם שוק ההון – כך שמי שלא מחזיק בידע הזה, ההמלצה בעבורו, תהיה להיוועץ עם יועץ השקעות מקצועי.

 

השקעה במטבעות קריפטוגרפיים

כמובן, שכאשר מדברים על מטבעות קריפטוגרפיים, חושבים בראש ובראשונה על הביטקוין – אבל חשוב לזכור, שישנם מטבעות נוספים המשתייכים לקטגוריה זו.
מה שמאפיין את המטבעות הללו, זאת התנודתיות הגבוהה – אשר יכולה לפעול במידה רבה לטובת המשקיעים (לראיה, לא מעט הרוויחו מהביטקוין). יחד עם זאת, התנודתיות מהווה גם חיסרון, כי כמו שהרווחים היו גדולים, כך גם ההפסדים יכולים להיות משמעותיים – מדובר על תנודתיות אשר יכולה לבוא לידי ביטוי ברווח או בהפסד של מאות אחוזים – וזאת, בתוך פרק זמן קצר במיוחד של מספר חודשים.

כאמור, כל מי שרוצה להשקיע את כספי החסכון שלו, יגלה שעומדות לרשותו לא מעט אפשרויות רלוונטיות, כאשר את ההחלטה הוא אמור לבסס על מספר לא מבוטל של פרמטרים כגון: סכום הכסף אותו הוא מעוניין להשקיע, האם הוא מוכן לקחת סיכונים בהשקעה או שמחפש השקעות שהינן יותר "בטוחות", האם הוא מבקש אפיק חסכון לטווח קצר או לטווח ארוך וכמובן, איזו מהאפשרויות נראית לו כמתאימה ונכונה בעבורו מתוך היצע האפשרויות.
כמובן, שכאשר עולה קושי לקבל את ההחלטה באופן עצמאי, קיימת תמיד האפשרות לפנות ולהיוועץ עם יועץ השקעות מקצועי ומנוסה, על מנת שזה יכוון אותו לאפיק המתאים ביותר.

קורס איפור

איך בוחרים קורס מקצועי?

שוק העבודה המשתנה במהירות של ימינו מחייב בחירת קורס מקצועי נכון ומתאים לקצב המשתנה של חיינו. זוהי החלטה שלא רק סוללת את הדרך לצמיחה, אלא גם משפיעה באופן משמעותי על סיכויי הקריירה העתידיים. המסע למציאת הקורס המושלם כרוך בהבנת לא רק התשוקה והאינטרסים של האדם, אלא גם בהיבטים המעשיים כגון יכולת תעסוקה, ביקוש בשוק והנוף המשתנה של תעשיות שונות. "ניווט בדרך לקורס המקצועי הנכון: מדריך מקיף" נועד לצייד אנשי מקצוע שאפתנים בגישה מובנית לקבלת החלטה מכרעת זו. על ידי הגדרת מטרות תעסוקה בקפידה, מיפוי מיומנויות אישיות לצורכי השוק ושקילת פרמטרים קריטיים של הקורס, אנשים יכולים לקבל החלטות מושכלות התואמות את שאיפות הקריירה שלהם ודרישות התעשייה. מדריך זה מוקדש לפישוט התהליך המורכב של בחירת קורס מקצועי, ומבטיח שיהיה אבן דרך לקריירה מתגמלת.

ביובית

תחזוקת צנרת ביוב מדריך מקיף למניעת סתימות

תחזוקה וניקוי נכונים של צנרת הביוב חיוניים למניעת סתימות ולהבטחת פעילות תקינה של מערכת האינסטלציה שלכם. הזנחת משימה חיונית זו עלולה להוביל לתיקונים יקרים וריחות לא נעימים בבית או בעסק. במדריך מקיף זה, נדון בטיפים ובטכניקות יעילות שיעזרו לכם לתחזק ולנקות את צנרת הביוב שלכם, לשמור עליהם ללא סתימות ולפעול בצורה מיטבית.

משחקי חצר לילדים

6 משחקי חצר מרתקים לילדים שכל המשפחה תהנה מהם

כשמדובר ביצירת חוויות ביתיות בלתי נשכחות, מעט דברים יכולים לספק את השמחה והצחוק שמשחקי חצר מביאים לילדים. אם אתם מחפשים דרכים לספק חווית משחק לילדים הקטנים שלכם בחצר הביתית שלכם, אנחנו דאגנו לכם. הנה משחקי חצר לילדים שבטוח ישמחו וירתקו את כל המשפחה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

אלגנטיות מעודנת: התמכרות לצלחות יוקרה לשבת ולחגים

כשמדובר בחגיגת שבת וחגים, ישנה רמה מסוימת של הוד שרבים שואפים להגיע אליה. לכל פרט, מהמטעמים על השולחן ועד לאווירת החדר, תפקיד מכריע ביצירת חוויה בלתי נשכחת ומשמעותית. מרכיב חיוני אחד שאסור להתעלם ממנו הוא בחירת הצלחות. סט צלחות יוקרתי יכול לרומם כל בית ולהוסיף אווירה של תחכום ואלגנטיות לחגיגות.

בקעת אונו | מידע בנושא נדל"ן

אם אתם מחפשים סביבה איכותית לגור בה, כדאי שתכירו את בקעת אונו. מדובר בעמק בשפלה, במעגל השלישי של גוש דן לאחר רמת גן, תל אביב וגבעתיים. בקעת אונו כוללת בתוכה מספר ערים, לרבות: קריית אונו, גני תקווה, יהוד-מונסון, סביון, אור יהודה וחלק מהשכונות המזרחיות של רמת גן. היישובים השונים בבקעת אונו מצויים בדרגות התפתחות שונות, אך אין ספק כי הבקעה כולה עוברת מתיחת פנים משמעותית ביותר הכוללת בין היתר: פרויקטים בתחום התחדשות עירונית בשכונות ישנות, הקמה של שכונות חדשות, הקמה של מתחמי תעסוקה ופנאי ומעל הכל הקמת הקו הסגול של הרכבת הקלה שעבור לאורך כביש 461 ויחבר את תושבי הבקעה ביעילות ובקלות לכל אזור גוש דן.