ביטוח מקיף – 5 נקודות שחשוב לשים לב אליהן

מרבית האנשים העומדים לרכוש פוליסת ביטוח לרכב, פוליסה חדשה או חידוש פוליסה קיימת, מקפידים להתעכב על הפרטים של פוליסת ביטוח מקיף לרכב ובצדק.

יש לכך הסבר מאוד פשוט. ביטוח מקיף לרכב הוא החלק המהותי, המקיף והמרכזי בפוליסת ביטוח רכב. ביטוח מקיף כולל בתוכו פרטים שונים שחשוב לשים לב אליהם ולבחון אותם לעומק. לכן יש לבחון מה כל חברה מציעה, להשוות בין ההצעות השונות, ולראות איזו הצעה משתלמת, לא רק מבחינת מחיר אלא גם מבחינת תנאי הפוליסה, ההרחבות והכיסויים.

לפני שנציג נקודות שחשוב לשים לב אליהן כשבוחנים הצעות לרכישת ביטוח מקיף לרכב, חשוב לזכור, חלק זה בפוליסת רכב נועד לשרת אותנו בסיטואציות שונות, לא צפויות, לא פשוטות, לעיתים במקרי חירום. למשל, אם אנחנו נתקעים עם הרכב בדרך או אם הרכב נפרץ ונגנב. מכאן החשיבות שיש לכל סעיף, לכל פרט, וכמובן לאופן בו הפוליסה כתובה ולתנאים שחברת הביטוח מציבה בשביל שנוכל לממש אותה.

 

נקודות חשובות לרכישת ביטוח מקיף

סכום הפיצוי – לכל חברת ביטוח יש את החישובים שלה לגבי רמת הסיכון שהיא מוכנה לקחת בנוגע לתמחור הפוליסה, הפיצוי שהיא תפצה את המבוטחים במקרה תאונה, השתתפות עצמית ועוד. חשוב להשוות מה הסכומים שנקבל במקרים שנפעיל את הביטוח בפוליסות השונות.

הרחבות שימושיות – יש לבחון אילו הרחבות מציעה חברת הביטוח, בפרט בכל מה שקשור לנושאים של שירותי דרך וגרירה, תיקוני מראות, שמשות ופנסים, ועוד. יש לבחון באילו תנאים אפשר לממש אותן וכמה נצטרך לשלם עבורן.

רכב חלופי – אחד הסעיפים שחשוב להשוות בפוליסת ביטוח מקיף הוא קבלת רכב חלופי במקרה והרכב המקורי מושבת ולא ניתן לעשות בו שימוש. אז יש לבחון איזה רכב מקבלים במקום, מתי מקבלים אותו, לכמה זמן ומה תנאי השירות בו.

גובה השתתפות עצמית – ישנו סעיף בביטוח מקיף הקובע את המחיר שישלם המבוטח במקרים של תביעות ביטוח. ככל שהסכום יהיה גבוה יותר, כך הפרמיה שהוא ישלם עבור הפוליסה תהיה נמוכה ולהיפך.

כל מבוטח צריך להחליט מה נכון מבחינתו, לשלם פרמיה גבוה או לקחת סיכון ולשלם סכום גבוה במקרה של תביעות. נהגים זהירים יעדיפו שסכום ההשתתפות העצמית המצוין בפוליסה יהיה גבוה, מתוך הנחה שהם לא יידרשו לשלם אותו, ואז ייהנו מפרמיה נמוכה. נהגים לא זהירים, יעדיפו לפעול הפוך.

שירות ואמינות – מעבר לתנאים של הפוליסה עצמה, יש לבחון את אופי ואיכות השירות של החברה, אמינות, זמינות השירות, והאם ניתן לסמוך עליה שתממש את כל סעיפי הפוליסה כמובטח, בלי עיכובים, בלי דרישות ובלי בירוקרטיה מיותרת.

 

איך רוכשים ביטוח מקיף בצורה חכמה?

הדרך החכמה לרכוש פוליסת ביטוח רכב בכלל וביטוח מקיף בפרט, היא באמצעות השוואת מחירים דרך האתר של Wobi, המובילים את הקטגוריה של השוואה ורכישת ביטוחים. בעזרת האתר ניתן לקבל הצעות מחיר מחברות ביטוח שונות, להשוות ביניהן, הן בהיבט של המחיר והן בהיבט של פרטי הפוליסה, ואז להחליט איזו הצעה משתלמת.

ביטוח מקיף

בדיקות תוכנה

איך לבחור קורס QA איכותי – מדריך למתחילים בתחום בדיקות תוכנה

תעשיית ההייטק הישראלית נמצאת בצמיחה מתמדת, ועמה הביקוש לאנשי QA מקצועיים שיבטיחו את איכות התוכנה והמוצרים הדיגיטליים. עבור רבים, קורס QA מהווה נקודת כניסה אידיאלית לתחום, המאפשרת רכישת מיומנויות רלוונטיות ומבוקשות בזמן קצר יחסית. אך עם מגוון רחב של אפשרויות הכשרה, איך תדעו לבחור את הקורס הטוב ביותר?

אקנה

דרמלוסופי אקנה – מתמודדים עם אקנה? לחברת דרמלוסופי יש פתרונות עבורכם!

פצעי אקנה הם פצעים מאוד לא נעימים. אנחנו מתחילים להתמודד איתם בגיל ההתבגרות ומאז ייתכן מאוד שנידרש לטפל בהם. במקרים רבים הם נעלמים הם הזמן, אך ישנם אנשים שמוצאים את עצמם מתמודדים עם פצעים אלו במשך תקופה לא קצרה בחייהם. מאחר והם מתחילים להופיע בגיל העשרה, הם נקראים גם פצעי בגרות.

קורס איפור

איך בוחרים קורס מקצועי?

שוק העבודה המשתנה במהירות של ימינו מחייב בחירת קורס מקצועי נכון ומתאים לקצב המשתנה של חיינו. זוהי החלטה שלא רק סוללת את הדרך לצמיחה, אלא גם משפיעה באופן משמעותי על סיכויי הקריירה העתידיים. המסע למציאת הקורס המושלם כרוך בהבנת לא רק התשוקה והאינטרסים של האדם, אלא גם בהיבטים המעשיים כגון יכולת תעסוקה, ביקוש בשוק והנוף המשתנה של תעשיות שונות. "ניווט בדרך לקורס המקצועי הנכון: מדריך מקיף" נועד לצייד אנשי מקצוע שאפתנים בגישה מובנית לקבלת החלטה מכרעת זו. על ידי הגדרת מטרות תעסוקה בקפידה, מיפוי מיומנויות אישיות לצורכי השוק ושקילת פרמטרים קריטיים של הקורס, אנשים יכולים לקבל החלטות מושכלות התואמות את שאיפות הקריירה שלהם ודרישות התעשייה. מדריך זה מוקדש לפישוט התהליך המורכב של בחירת קורס מקצועי, ומבטיח שיהיה אבן דרך לקריירה מתגמלת.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

ביובית

תחזוקת צנרת ביוב מדריך מקיף למניעת סתימות

תחזוקה וניקוי נכונים של צנרת הביוב חיוניים למניעת סתימות ולהבטחת פעילות תקינה של מערכת האינסטלציה שלכם. הזנחת משימה חיונית זו עלולה להוביל לתיקונים יקרים וריחות לא נעימים בבית או בעסק. במדריך מקיף זה, נדון בטיפים ובטכניקות יעילות שיעזרו לכם לתחזק ולנקות את צנרת הביוב שלכם, לשמור עליהם ללא סתימות ולפעול בצורה מיטבית.

משחקי חצר לילדים

6 משחקי חצר מרתקים לילדים שכל המשפחה תהנה מהם

כשמדובר ביצירת חוויות ביתיות בלתי נשכחות, מעט דברים יכולים לספק את השמחה והצחוק שמשחקי חצר מביאים לילדים. אם אתם מחפשים דרכים לספק חווית משחק לילדים הקטנים שלכם בחצר הביתית שלכם, אנחנו דאגנו לכם. הנה משחקי חצר לילדים שבטוח ישמחו וירתקו את כל המשפחה.

אלגנטיות מעודנת: התמכרות לצלחות יוקרה לשבת ולחגים

כשמדובר בחגיגת שבת וחגים, ישנה רמה מסוימת של הוד שרבים שואפים להגיע אליה. לכל פרט, מהמטעמים על השולחן ועד לאווירת החדר, תפקיד מכריע ביצירת חוויה בלתי נשכחת ומשמעותית. מרכיב חיוני אחד שאסור להתעלם ממנו הוא בחירת הצלחות. סט צלחות יוקרתי יכול לרומם כל בית ולהוסיף אווירה של תחכום ואלגנטיות לחגיגות.