כיסוי כבודה בביטוח נסיעות לחול

בהזמנת החופשה הבאה שלכם בחו"ל דעו כי אחד הקריטריונים החשובים ביותר לטיפול הוא ביטוח הנסיעות. ישראלים רבים מתכננים את חופשותיהם, ופרט חשוב וקטן זה ברבות המקרים איננו מטופל או שאיננו מטופל כראוי. לרוב, מסתפק הנוסע בהסדרת נושא ביטוח הנסיעות דרך קופת החולים או חברת כרטיס האשראי שלו. ואולם, מה קורה כאשר אובדת המזוודה ואיתה כל כבודתכם? בגדים, חפצים אישיים ואפילו מחשבים ניידים. סיטואציה מעין זו מתרחשת רבות, ומשאירה את הנוסע חסר אונים (ובגדים) בשעה לא נעימה זו.

 

טיסה בראש שקט באמצעות רכישת ביטוח נסיעות לחול

חשוב מאד ואף הכרחי להסדיר את נושא ביטוח הנסיעות לחו"ל, לדאוג לעצמנו מבעוד מועד, לכל מקרה שלא יהיה. באמצעות רכישת ביטוח נסיעות לחול מחברת ביטוח המתמחה בכך, אנו מאפשרים לעצמנו לטוס בראש שקט וליהנות באמת מהחופשה שלנו. כאן חשוב לציין, כי ביטוח נסיעות מוסדר לחו"ל דרך חברה המתמחה בכך איננו חשוב רק למען הסדרת מקרים רפואיים, אלא בהחלט גם עבור שמירה על חפצים אישיים ונושאי ממון וכספים ובהחלט מעניק מזור נהדר לכך.

ביטוח כבודה, הנקרא גם ביטוח מטען או ביטוח מטען נלווה אישי, הוא חלק מפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, ומספק כיסוי ביטוחי לכבודה שלכם. כלומר, ביטוח כבודה מבטיח לכם פיצוי כספי במקרה של נזק, גניבה, או אובדן לציוד האישי במהלך השהות בחו"ל. ביטוח הכבודה מופעל באופן אוטומטי עם יציאתם משדה התעופה ותקף עד לחזרתכם לביתכם. כאן יש לציין פרט חשוב- בעת עלייתם למטוס, חברת התעופה (או כל מוביל אחר, כמו אניה למשל) הוא נושא האחריות הראשון. כמובן, שאין זה אומר שאתם מאבדים זכאותכם במהלך הטיסה/שיט, אלא רק קובע את סדר נושאי האחריות.

 

חשוב לבדוק: הכיסוי הביטוחי בביטוח הנסיעות שלכם

שימו לב כי גם ברכישת ביטוח נסיעות לחול יש לברר אודות הכיסוי המוענק לכם. כלומר, ביטוח נסיעות לחול ברמה הבסיסית יעניק כיסוי עבור פריטים מוגדרים כמו מזוודה (וכל תוכנה יחד עימה), ארנק, תיק יד וכדומה. אם ברצונכם בכיסוי מקיף יותר, לדוגמה עבור מחשבים ניידים, יש לציין זאת מול הנציג ולבצע הרחבה עבור הפוליסה.

טווחי כיסוי ביטוח נסיעות לחול בנושא הכבודה מעניק לרוב כיסוי ביטוחי בטווחים גבוהים ואף עד 2,000 ו-3,000 דולרים. במקרה שיש צורך להפעילו, חובתכם תהא ניכוי השתתפות עצמית בסכום סמלי, לכל היותר.

חופשת החלומות- שלווה אמיתית בטיסתכם הבאה באמצעות רכישת ביטוח נסיעות מצוין

אם בחרתם לטוס לחופש על מנת לנקות את הראש, לראות מעט עולם, לחוות חוויות וליהנות, סביר שחשוב לכם שהחופשה אכן תעבור בצורה הטובה ביותר. על מנת לטוס בצורה שלווה, ללא ספק שווה להשקיע סכום סימלי ולבצע דרך חברת טראסטי השוואת מחיר ביטוח נסיעות ורכישתו, וכך לטוס בראש שקט. על מנת לעשות כן בצורה מיטבית, חשוב מאד להסדיר את ביטוח הנסיעות בכך ולבצע השוואת מחיר ביטוח נסיעות לחול. השוואת מחיר ביטוח נסיעות לחול ורכישת חכמה עם חברת טראסטי תעניק לכם כיסוי מלא ומקיף בכל בעיה והתאמה אישית לכל צרכיכם.

 

אלגנטיות מעודנת: התמכרות לצלחות יוקרה לשבת ולחגים

כשמדובר בחגיגת שבת וחגים, ישנה רמה מסוימת של הוד שרבים שואפים להגיע אליה. לכל פרט, מהמטעמים על השולחן ועד לאווירת החדר, תפקיד מכריע ביצירת חוויה בלתי נשכחת ומשמעותית. מרכיב חיוני אחד שאסור להתעלם ממנו הוא בחירת הצלחות. סט צלחות יוקרתי יכול לרומם כל בית ולהוסיף אווירה של תחכום ואלגנטיות לחגיגות.

בקעת אונו | מידע בנושא נדל"ן

אם אתם מחפשים סביבה איכותית לגור בה, כדאי שתכירו את בקעת אונו. מדובר בעמק בשפלה, במעגל השלישי של גוש דן לאחר רמת גן, תל אביב וגבעתיים. בקעת אונו כוללת בתוכה מספר ערים, לרבות: קריית אונו, גני תקווה, יהוד-מונסון, סביון, אור יהודה וחלק מהשכונות המזרחיות של רמת גן. היישובים השונים בבקעת אונו מצויים בדרגות התפתחות שונות, אך אין ספק כי הבקעה כולה עוברת מתיחת פנים משמעותית ביותר הכוללת בין היתר: פרויקטים בתחום התחדשות עירונית בשכונות ישנות, הקמה של שכונות חדשות, הקמה של מתחמי תעסוקה ופנאי ומעל הכל הקמת הקו הסגול של הרכבת הקלה שעבור לאורך כביש 461 ויחבר את תושבי הבקעה ביעילות ובקלות לכל אזור גוש דן.

כל מה שרציתם לדעת על כלים חד פעמיים

הם משמשים אותנו למסיבות, לחגיגות מיוחדות ואפילו לחגים והיום עולם הכלים החד פעמיים פורח מאי פעם. ניתן למצוא כלים בכל הגדלים, הסוגים והצבעים, הם יכולים

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

דרכי טיפול באקנה

אקנה היא תופעה במסגרתה מופיעים פצעים מוגלתיים באזור שונים בגוף. מדובר על תופעה נפוצה בגיל ההתבגרות, אך היא עשויה להתפרץ גם בגילאים אחרים. עליכם להיות

למה כדאי להשקיע במתנות לעובדים?

חלוקת מתנות לעובדים מפעם לפעם הפכה להיות דבר שבשגרה והעובדים כבר יודעים מתי לצפות לקבלת המתנה מהמעסיק. עם הזמן יש רעיונות חדשים ומקוריים למתנות עצמן