כרטיס אשראי – הכרטיס שעוזר לנו לעשות קניות

בעבר, הכלי העיקרי בעזרתו יכולנו לבצע קניות היה מזומן. היינו צריכים ללכת עם מטבעות ושטרות בשביל שנוכל לקנות דברים שונים. במידה ורצינו לבצע עסקאות גדולות, אז היינו צריכים להשתמש בצ'קים לשם כך.

היום לשמחתנו אנחנו יכולים לבצע עסקאות בסדרי גודל שונים, באמצעות שימוש כרטיס אשראי. אנחנו יכולים להחזיק כרטיס אשראי בארנק באופן פיזי או להוסיף אותו לארנק הדיגיטלי שנמצא בפלאפון שלנו (באמצעות אפליקציות שונות) וכך בכל פעם כשאנחנו רוצים לבצע עסקה מסוימת, כל מה שעלינו לעשות זה לשים את המכשיר שלנו על גבי סורק מיוחד, וכך יהיה ניתן לסרוק את הכרטיס מבלי שנצטרך להציג אותו בפועל.

עם השנים חל שימוש באופציה של כרטיס אשראי, הפך להיות מאוד פופולארי ולמעשה מדינות רבות מעודדות מעבר לשימוש בכרטיסי אשראי והפסקת השימוש במזומן, מתוך חשיבה שכך אפשר להילחם בהון השחור וכן לייצר צריכה הרבה יותר מתקדמת וחכמה. זאת מאחר וקל יותר לעקוב אחרי הוצאות המתבצעות בכרטיס מאשר הוצאות מזדמנות שמתבצעות באמצעות מזומן.

לשמחתנו, אנחנו יכולים לבחור מבין סוגי כרטיסי אשראי שונים את הכרטיס המועדף עלינו. כאמור, אנחנו יכולים להשתמש בכרטיס ויזה וכן בשורה של כרטיסים אחרים, לשם כך, עלינו לדעת על מה להסתכל ומה לבחון כשאנחנו ניגשים לבחור כרטיס אשראי.

נקודות שיעזרו לנו לבחור כרטיס אשראי בצורה נכונה

נקודה ראשונה, היא גובה העמלות שאנחנו משלמים. כל שימוש בכרטיס אשראי גובה עמלה מסוימת. יש לבדוק מה העמלה שעלינו לשלם על עצם השימוש בכרטיס, אך מעבר לכך, עלינו להתייחס לשאלה מה הריביות שנידרש לשלם אם נעשה קניות בתשלומים. חשוב לציין, שמספר התשלומים שייגבו מאיתנו ריביות, תלוי בבתי העסק.

נקודה שנייה, אנחנו צריכים לברר מתי בדיוק יום התשלום לכרטיס והאם אנחנו יכולים לקבוע אותנו בעצמנו על פי אופציות שונות. בדרך כלל נהוג לתת ללקוח מספר אפשרויות והוא יבחר את האפשרות הרלוונטית עבורו.

נקודה שלישית, אנחנו צריכים לבחון מה מסגרת האשראי שניתנת לנו. זה מושפע מאופי הכרטיס (שהוא עצמו מושפע לא פעם מהשכר ותנאי החשבון שלנו). ככל שהמסגרת גבוהה יותר, כך נוכל לבצע יותר עסקאות באמצעות הכרטיס.

נקודה רביעית, חברות אחרות מציעות לנו כרטיס אשראי עם מגוון אפשרויות ייחודיות, למשל, שימוש בנקודות טיסה, הטבות ברכישות ברשתות שיווק שונות ועוד. חשוב לבדוק מה יכול להתאים לנו.

כמה כרטיסי אשראי משתלם לנו להחזיק?

הרבה מאוד אנשים בוחרים להחזיק ברשותם כרטיס אשראי אחד, מתוך מחשבה שכך הם יכולים לחסוך בעלויות, שכן כל החזקת כרטיס אשראי גובה עלויות שונות. אך מוטב תמיד להחזיק יותר מכרטיס אשראי אחד, משתי סיבות:

ראשית, כך אם כרטיס אחד ייאבד, אפשר יהיה להשתמש בכרטיס שני.

שנית, כך אפשר לפזר את ההוצאות וליהנות מתנאים שונים שיכולים להתאים לנו לאורך זמן.

 

אלגנטיות מעודנת: התמכרות לצלחות יוקרה לשבת ולחגים

כשמדובר בחגיגת שבת וחגים, ישנה רמה מסוימת של הוד שרבים שואפים להגיע אליה. לכל פרט, מהמטעמים על השולחן ועד לאווירת החדר, תפקיד מכריע ביצירת חוויה בלתי נשכחת ומשמעותית. מרכיב חיוני אחד שאסור להתעלם ממנו הוא בחירת הצלחות. סט צלחות יוקרתי יכול לרומם כל בית ולהוסיף אווירה של תחכום ואלגנטיות לחגיגות.

בקעת אונו | מידע בנושא נדל"ן

אם אתם מחפשים סביבה איכותית לגור בה, כדאי שתכירו את בקעת אונו. מדובר בעמק בשפלה, במעגל השלישי של גוש דן לאחר רמת גן, תל אביב וגבעתיים. בקעת אונו כוללת בתוכה מספר ערים, לרבות: קריית אונו, גני תקווה, יהוד-מונסון, סביון, אור יהודה וחלק מהשכונות המזרחיות של רמת גן. היישובים השונים בבקעת אונו מצויים בדרגות התפתחות שונות, אך אין ספק כי הבקעה כולה עוברת מתיחת פנים משמעותית ביותר הכוללת בין היתר: פרויקטים בתחום התחדשות עירונית בשכונות ישנות, הקמה של שכונות חדשות, הקמה של מתחמי תעסוקה ופנאי ומעל הכל הקמת הקו הסגול של הרכבת הקלה שעבור לאורך כביש 461 ויחבר את תושבי הבקעה ביעילות ובקלות לכל אזור גוש דן.

כל מה שרציתם לדעת על כלים חד פעמיים

הם משמשים אותנו למסיבות, לחגיגות מיוחדות ואפילו לחגים והיום עולם הכלים החד פעמיים פורח מאי פעם. ניתן למצוא כלים בכל הגדלים, הסוגים והצבעים, הם יכולים

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

דרכי טיפול באקנה

אקנה היא תופעה במסגרתה מופיעים פצעים מוגלתיים באזור שונים בגוף. מדובר על תופעה נפוצה בגיל ההתבגרות, אך היא עשויה להתפרץ גם בגילאים אחרים. עליכם להיות

למה כדאי להשקיע במתנות לעובדים?

חלוקת מתנות לעובדים מפעם לפעם הפכה להיות דבר שבשגרה והעובדים כבר יודעים מתי לצפות לקבלת המתנה מהמעסיק. עם הזמן יש רעיונות חדשים ומקוריים למתנות עצמן