למה כדאי להשקיע במתנות לעובדים?

חלוקת מתנות לעובדים מפעם לפעם הפכה להיות דבר שבשגרה והעובדים כבר יודעים מתי לצפות לקבלת המתנה מהמעסיק. עם הזמן יש רעיונות חדשים ומקוריים למתנות עצמן אך לפעמים צריך לעצור ולבחון לעומק למה בכלל כדאי להמשיך בזה למרות שמדובר בתקציב לא קטן שהמעסיק מקדיש לעניין.

 

החשיבות של מתנות לעובדים

יש במתנות לעובדים הרבה יותר מאשר עצם המתנה. אמנם יש מי שיגידו שמדובר בתחום לעוס שכבר אין מה או איך לחדש בו אך בפועל – אין זה נכון. המתנה היא ייצוג סמלי של הקשר ההדוק בין העובד לבין מקום העבודה וברגע שלא לוקחים כמובן מאליו את הנושא של מתנות – אפשר להבין שיש כאן משהו מעבר, פעולה שמבוצעת על ידי המעסיק בלי שהוא חייב לבצע אותה. כאשר מדובר בחברה או ארגון גדולים הרי שצריך להקדיש תקציב לא קטן בשביל המתנות אך מעסיקים עושים את זה באהבה גדולים על מנת להראות עובדים שהם נחשבים בעיניהם, שרואים אותם ושהם חשובים למנהלים ולמקבלי ההחלטות. בשורה התחתונה ללא אותם עובדים לחברה לא תהיה זכות קיום וחשוב לתת את מלוא תשומת הלב לעובדים לאורך השנה כולה.

 

סוגים שונים של מתנות לעובדים

החוכמה הגדולה באמת של כל מה שקשור בקניית מתנות לעובדים קשור דווקא לחידושים ולמתן מתנות לא רק בראש השנה ו/או בפסח. עובדת שמקבלת מתנה אחרי הלידה, מתנה לכבוד קידום לתפקיד בכיר יותר או עמידה במשימה חשובה, קניית מתנות לעובדים של הילדים לכבוד אירועים חשובים או משמחים שקורים לאורך החיים ועוד. אפשר לפנות לאתר shooglis ולקבל השראה ורעיונות למגוון רחב של מארזים ומתנות שמתאימים לאירועים ונקודות ציון לאורך החיים. בהענקת מתנות אלה יש הרבה יותר מאשר רק מתן מתנות לעובדים אלא יש כאן ליווי אישי אמיתי וצמוד, כלומר מקום העבודה מהווה חלק בלתי נפרד מהחיים האישיים וזה בא לידי ביטוי בהשתתפות באירועים מרגשים ומשמחים כאחד.

 

מה העובדים חשים לגבי מתנות שהם מקבלים ממקום העבודה?

גם אם הייתה תקופה אשר במהלכה העובדים חשו שהמתנות מחולקות להם על מנת לצאת ידי חובה הרי שכיום אם שינויים רבים שחלו בתחום זה ובכלל זה מתן האפשרות לעובדים לבחור את המתנות בטרם החלוקה – הרי שקל יותר להבין שמדובר בהשתתפות באירועים משמחים והם גם מבינים שמקום העבודה הוא הרבה יותר מאשר רק מקור לפרנסה עבורם. הם רוצים להרגיש רצויים ומוערכים ובוודאי שהם רוצים לדעת שרואים את העבודה שהם עושים ומוקירים תודה על ביצועה. מי שמחפש רעיונות מקוריים ומיוחדים למתנות יכול לגלוש לאתר shooglis וכך להיות זה עם מארזי המתנות שעדיין לא חשבו עליהם ועדיין לא חילקו כמהום בשום מקום עבודה. תמיד יש השוואה בין מקומות עבודה ולכן יש חשיבות למקוריות וייחודיות.

קורס איפור

איך בוחרים קורס מקצועי?

שוק העבודה המשתנה במהירות של ימינו מחייב בחירת קורס מקצועי נכון ומתאים לקצב המשתנה של חיינו. זוהי החלטה שלא רק סוללת את הדרך לצמיחה, אלא גם משפיעה באופן משמעותי על סיכויי הקריירה העתידיים. המסע למציאת הקורס המושלם כרוך בהבנת לא רק התשוקה והאינטרסים של האדם, אלא גם בהיבטים המעשיים כגון יכולת תעסוקה, ביקוש בשוק והנוף המשתנה של תעשיות שונות. "ניווט בדרך לקורס המקצועי הנכון: מדריך מקיף" נועד לצייד אנשי מקצוע שאפתנים בגישה מובנית לקבלת החלטה מכרעת זו. על ידי הגדרת מטרות תעסוקה בקפידה, מיפוי מיומנויות אישיות לצורכי השוק ושקילת פרמטרים קריטיים של הקורס, אנשים יכולים לקבל החלטות מושכלות התואמות את שאיפות הקריירה שלהם ודרישות התעשייה. מדריך זה מוקדש לפישוט התהליך המורכב של בחירת קורס מקצועי, ומבטיח שיהיה אבן דרך לקריירה מתגמלת.

ביובית

תחזוקת צנרת ביוב מדריך מקיף למניעת סתימות

תחזוקה וניקוי נכונים של צנרת הביוב חיוניים למניעת סתימות ולהבטחת פעילות תקינה של מערכת האינסטלציה שלכם. הזנחת משימה חיונית זו עלולה להוביל לתיקונים יקרים וריחות לא נעימים בבית או בעסק. במדריך מקיף זה, נדון בטיפים ובטכניקות יעילות שיעזרו לכם לתחזק ולנקות את צנרת הביוב שלכם, לשמור עליהם ללא סתימות ולפעול בצורה מיטבית.

משחקי חצר לילדים

6 משחקי חצר מרתקים לילדים שכל המשפחה תהנה מהם

כשמדובר ביצירת חוויות ביתיות בלתי נשכחות, מעט דברים יכולים לספק את השמחה והצחוק שמשחקי חצר מביאים לילדים. אם אתם מחפשים דרכים לספק חווית משחק לילדים הקטנים שלכם בחצר הביתית שלכם, אנחנו דאגנו לכם. הנה משחקי חצר לילדים שבטוח ישמחו וירתקו את כל המשפחה.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

אלגנטיות מעודנת: התמכרות לצלחות יוקרה לשבת ולחגים

כשמדובר בחגיגת שבת וחגים, ישנה רמה מסוימת של הוד שרבים שואפים להגיע אליה. לכל פרט, מהמטעמים על השולחן ועד לאווירת החדר, תפקיד מכריע ביצירת חוויה בלתי נשכחת ומשמעותית. מרכיב חיוני אחד שאסור להתעלם ממנו הוא בחירת הצלחות. סט צלחות יוקרתי יכול לרומם כל בית ולהוסיף אווירה של תחכום ואלגנטיות לחגיגות.

בקעת אונו | מידע בנושא נדל"ן

אם אתם מחפשים סביבה איכותית לגור בה, כדאי שתכירו את בקעת אונו. מדובר בעמק בשפלה, במעגל השלישי של גוש דן לאחר רמת גן, תל אביב וגבעתיים. בקעת אונו כוללת בתוכה מספר ערים, לרבות: קריית אונו, גני תקווה, יהוד-מונסון, סביון, אור יהודה וחלק מהשכונות המזרחיות של רמת גן. היישובים השונים בבקעת אונו מצויים בדרגות התפתחות שונות, אך אין ספק כי הבקעה כולה עוברת מתיחת פנים משמעותית ביותר הכוללת בין היתר: פרויקטים בתחום התחדשות עירונית בשכונות ישנות, הקמה של שכונות חדשות, הקמה של מתחמי תעסוקה ופנאי ומעל הכל הקמת הקו הסגול של הרכבת הקלה שעבור לאורך כביש 461 ויחבר את תושבי הבקעה ביעילות ובקלות לכל אזור גוש דן.