למה כדאי להשקיע במתנות לעובדים?

חלוקת מתנות לעובדים מפעם לפעם הפכה להיות דבר שבשגרה והעובדים כבר יודעים מתי לצפות לקבלת המתנה מהמעסיק. עם הזמן יש רעיונות חדשים ומקוריים למתנות עצמן אך לפעמים צריך לעצור ולבחון לעומק למה בכלל כדאי להמשיך בזה למרות שמדובר בתקציב לא קטן שהמעסיק מקדיש לעניין.

 

החשיבות של מתנות לעובדים

יש במתנות לעובדים הרבה יותר מאשר עצם המתנה. אמנם יש מי שיגידו שמדובר בתחום לעוס שכבר אין מה או איך לחדש בו אך בפועל – אין זה נכון. המתנה היא ייצוג סמלי של הקשר ההדוק בין העובד לבין מקום העבודה וברגע שלא לוקחים כמובן מאליו את הנושא של מתנות – אפשר להבין שיש כאן משהו מעבר, פעולה שמבוצעת על ידי המעסיק בלי שהוא חייב לבצע אותה. כאשר מדובר בחברה או ארגון גדולים הרי שצריך להקדיש תקציב לא קטן בשביל המתנות אך מעסיקים עושים את זה באהבה גדולים על מנת להראות עובדים שהם נחשבים בעיניהם, שרואים אותם ושהם חשובים למנהלים ולמקבלי ההחלטות. בשורה התחתונה ללא אותם עובדים לחברה לא תהיה זכות קיום וחשוב לתת את מלוא תשומת הלב לעובדים לאורך השנה כולה.

 

סוגים שונים של מתנות לעובדים

החוכמה הגדולה באמת של כל מה שקשור בקניית מתנות לעובדים קשור דווקא לחידושים ולמתן מתנות לא רק בראש השנה ו/או בפסח. עובדת שמקבלת מתנה אחרי הלידה, מתנה לכבוד קידום לתפקיד בכיר יותר או עמידה במשימה חשובה, קניית מתנות לעובדים של הילדים לכבוד אירועים חשובים או משמחים שקורים לאורך החיים ועוד. אפשר לפנות לאתר shooglis ולקבל השראה ורעיונות למגוון רחב של מארזים ומתנות שמתאימים לאירועים ונקודות ציון לאורך החיים. בהענקת מתנות אלה יש הרבה יותר מאשר רק מתן מתנות לעובדים אלא יש כאן ליווי אישי אמיתי וצמוד, כלומר מקום העבודה מהווה חלק בלתי נפרד מהחיים האישיים וזה בא לידי ביטוי בהשתתפות באירועים מרגשים ומשמחים כאחד.

 

מה העובדים חשים לגבי מתנות שהם מקבלים ממקום העבודה?

גם אם הייתה תקופה אשר במהלכה העובדים חשו שהמתנות מחולקות להם על מנת לצאת ידי חובה הרי שכיום אם שינויים רבים שחלו בתחום זה ובכלל זה מתן האפשרות לעובדים לבחור את המתנות בטרם החלוקה – הרי שקל יותר להבין שמדובר בהשתתפות באירועים משמחים והם גם מבינים שמקום העבודה הוא הרבה יותר מאשר רק מקור לפרנסה עבורם. הם רוצים להרגיש רצויים ומוערכים ובוודאי שהם רוצים לדעת שרואים את העבודה שהם עושים ומוקירים תודה על ביצועה. מי שמחפש רעיונות מקוריים ומיוחדים למתנות יכול לגלוש לאתר shooglis וכך להיות זה עם מארזי המתנות שעדיין לא חשבו עליהם ועדיין לא חילקו כמהום בשום מקום עבודה. תמיד יש השוואה בין מקומות עבודה ולכן יש חשיבות למקוריות וייחודיות.

בדיקות תוכנה

איך לבחור קורס QA איכותי – מדריך למתחילים בתחום בדיקות תוכנה

תעשיית ההייטק הישראלית נמצאת בצמיחה מתמדת, ועמה הביקוש לאנשי QA מקצועיים שיבטיחו את איכות התוכנה והמוצרים הדיגיטליים. עבור רבים, קורס QA מהווה נקודת כניסה אידיאלית לתחום, המאפשרת רכישת מיומנויות רלוונטיות ומבוקשות בזמן קצר יחסית. אך עם מגוון רחב של אפשרויות הכשרה, איך תדעו לבחור את הקורס הטוב ביותר?

אקנה

דרמלוסופי אקנה – מתמודדים עם אקנה? לחברת דרמלוסופי יש פתרונות עבורכם!

פצעי אקנה הם פצעים מאוד לא נעימים. אנחנו מתחילים להתמודד איתם בגיל ההתבגרות ומאז ייתכן מאוד שנידרש לטפל בהם. במקרים רבים הם נעלמים הם הזמן, אך ישנם אנשים שמוצאים את עצמם מתמודדים עם פצעים אלו במשך תקופה לא קצרה בחייהם. מאחר והם מתחילים להופיע בגיל העשרה, הם נקראים גם פצעי בגרות.

קורס איפור

איך בוחרים קורס מקצועי?

שוק העבודה המשתנה במהירות של ימינו מחייב בחירת קורס מקצועי נכון ומתאים לקצב המשתנה של חיינו. זוהי החלטה שלא רק סוללת את הדרך לצמיחה, אלא גם משפיעה באופן משמעותי על סיכויי הקריירה העתידיים. המסע למציאת הקורס המושלם כרוך בהבנת לא רק התשוקה והאינטרסים של האדם, אלא גם בהיבטים המעשיים כגון יכולת תעסוקה, ביקוש בשוק והנוף המשתנה של תעשיות שונות. "ניווט בדרך לקורס המקצועי הנכון: מדריך מקיף" נועד לצייד אנשי מקצוע שאפתנים בגישה מובנית לקבלת החלטה מכרעת זו. על ידי הגדרת מטרות תעסוקה בקפידה, מיפוי מיומנויות אישיות לצורכי השוק ושקילת פרמטרים קריטיים של הקורס, אנשים יכולים לקבל החלטות מושכלות התואמות את שאיפות הקריירה שלהם ודרישות התעשייה. מדריך זה מוקדש לפישוט התהליך המורכב של בחירת קורס מקצועי, ומבטיח שיהיה אבן דרך לקריירה מתגמלת.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

ביובית

תחזוקת צנרת ביוב מדריך מקיף למניעת סתימות

תחזוקה וניקוי נכונים של צנרת הביוב חיוניים למניעת סתימות ולהבטחת פעילות תקינה של מערכת האינסטלציה שלכם. הזנחת משימה חיונית זו עלולה להוביל לתיקונים יקרים וריחות לא נעימים בבית או בעסק. במדריך מקיף זה, נדון בטיפים ובטכניקות יעילות שיעזרו לכם לתחזק ולנקות את צנרת הביוב שלכם, לשמור עליהם ללא סתימות ולפעול בצורה מיטבית.

משחקי חצר לילדים

6 משחקי חצר מרתקים לילדים שכל המשפחה תהנה מהם

כשמדובר ביצירת חוויות ביתיות בלתי נשכחות, מעט דברים יכולים לספק את השמחה והצחוק שמשחקי חצר מביאים לילדים. אם אתם מחפשים דרכים לספק חווית משחק לילדים הקטנים שלכם בחצר הביתית שלכם, אנחנו דאגנו לכם. הנה משחקי חצר לילדים שבטוח ישמחו וירתקו את כל המשפחה.