מוסך הסדר איילון – מה זה בדיוק ואיך אפשר להיעזר בכך?

כשחברות ביטוח מוכרות ביטוחי רכב ללקוחות שלהן, הן מספקות לנו רשימה של מוסכים איתם הן נמצאות בתהליך הסדר שמטרתו להפנות לקוחות של החברה אליהם על מנת לקבל שירות תחת הגדרות ותנאי הפוליסה.

הרעיון הוא מאוד פשוט, אם נניח אנחנו נדרשים לבצע תיקון מסוים ברכב, יש לנו אפשרות ללכת לכל מוסך שאנחנו רוצים, אך אם אנחנו רוצים ליהנות מתנאי הפוליסה, קרי הכיסויים השונים שהחברה מספקת לנו על פי ההסכם בינינו, הרי שעלינו לפנות אל מוסכים שנמצאים בהסדר עם חברת הביטוח. לחברה יש רשימה של מוסכים הפזורים, בדרך כלל, בכל רחבי הארץ, ואנחנו יכולים לבחור לאיזה מבין המוסכים לפנות. במקרה כזה, אנחנו נהנה ממחיר טוב יותר ומכיסוי של חברת הביטוח.

למשל, אנחנו יכולים ליהנות משירותיו של מוסך הסדר איילון, חברת ביטוח המציעה, בין היתר, ביטוחי רכב לנהגים ונהגות. כך שבכל פעם כשיש לנו בעיה עם הרכב ואנחנו רוצים לממש את תנאי הפוליסה שברשותנו, אזי שאנחנו יכולים לעשות זאת דרך מוסך הסדר איילון הקרוב לביתנו, למקום עבודתנו או בכל מקום אחר על פי בחירה.

איך זה יכול לשרת אותנו?

בעיקרון מוסך הסדר איילון יכול לשרת אותנו בצורות הבאות:

ראשית, חברות הביטוח בוחרות בקפידה את המוסכים איתם הן בוחרות לעבוד, מה שאומר שאין לנו מה לחשוש שמא הן יפנו אותנו אל מוסך לא איכותי, לא מקצועי. במקרים רבים מדובר גם על מוסכים מורשים שעוסקים באופן ספציפי בטיפול בכלי רכב מהסוג של לקוחות החברה.

שנית, זה יכול לחסוך לנו הרבה מאוד זמן וטרחה בתהליך חיפוש אחר מוסך מסוים. במקום שאנחנו נצטרך לחפש ולברור, אנחנו יכולים לפנות אל מוסך שנמצא בהסדר. זה בוודאי יכול לחסוך לנו הרבה מאוד זמן חיפוש, אם אנחנו לא מכירים מוסכים באזור ומעוניינים לקבל שירות לרכב שלנו.

שלישית, מוסך הסדר הרבה פעמים מספק לנו שירותים נרחבים שמוסכים אחרים לא מספקים לנו, זה כמובן תלוי בסוג הפוליסה שברשותנו ובאופי המוסך. לכן זה ישתלם לנו גם מעבר להיבט הכלכלי, בהיבט השירותי.

ארבע, כמובן שאם אנחנו עובדים עם מוסך הסדר, הרי שאנחנו נהנה ממחירים הרבה יותר אטרקטיביים מאשר במוסך רגיל. על כן זה גם יכול לחסוך לנו לא מעט כסף במשך כל תקופת הזמן שאנחנו מבוטחים של חברת הביטוח.

איך בוחרים מוסך הסדר

בעיקרון, חברת הביטוח מספקת לנו רשימה של מוסכים איתם אנחנו יכולים לעבוד ולקבל מהם שירות. לרוב זו לא תהיה רשימה קצרה ואנחנו יכולים לבחור מבין המוסכים את המוסך הרלוונטי עבורנו.

בדרך כלל נעשה זאת על פי המיקום של המוסך וכמובן על פי אופי השירותים שהוא יכול לספק, שעות פעילויות והיכולת שלנו להיעזר בו כפי שאנחנו רואים לנכון.

 

אלגנטיות מעודנת: התמכרות לצלחות יוקרה לשבת ולחגים

כשמדובר בחגיגת שבת וחגים, ישנה רמה מסוימת של הוד שרבים שואפים להגיע אליה. לכל פרט, מהמטעמים על השולחן ועד לאווירת החדר, תפקיד מכריע ביצירת חוויה בלתי נשכחת ומשמעותית. מרכיב חיוני אחד שאסור להתעלם ממנו הוא בחירת הצלחות. סט צלחות יוקרתי יכול לרומם כל בית ולהוסיף אווירה של תחכום ואלגנטיות לחגיגות.

בקעת אונו | מידע בנושא נדל"ן

אם אתם מחפשים סביבה איכותית לגור בה, כדאי שתכירו את בקעת אונו. מדובר בעמק בשפלה, במעגל השלישי של גוש דן לאחר רמת גן, תל אביב וגבעתיים. בקעת אונו כוללת בתוכה מספר ערים, לרבות: קריית אונו, גני תקווה, יהוד-מונסון, סביון, אור יהודה וחלק מהשכונות המזרחיות של רמת גן. היישובים השונים בבקעת אונו מצויים בדרגות התפתחות שונות, אך אין ספק כי הבקעה כולה עוברת מתיחת פנים משמעותית ביותר הכוללת בין היתר: פרויקטים בתחום התחדשות עירונית בשכונות ישנות, הקמה של שכונות חדשות, הקמה של מתחמי תעסוקה ופנאי ומעל הכל הקמת הקו הסגול של הרכבת הקלה שעבור לאורך כביש 461 ויחבר את תושבי הבקעה ביעילות ובקלות לכל אזור גוש דן.

כל מה שרציתם לדעת על כלים חד פעמיים

הם משמשים אותנו למסיבות, לחגיגות מיוחדות ואפילו לחגים והיום עולם הכלים החד פעמיים פורח מאי פעם. ניתן למצוא כלים בכל הגדלים, הסוגים והצבעים, הם יכולים

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

דרכי טיפול באקנה

אקנה היא תופעה במסגרתה מופיעים פצעים מוגלתיים באזור שונים בגוף. מדובר על תופעה נפוצה בגיל ההתבגרות, אך היא עשויה להתפרץ גם בגילאים אחרים. עליכם להיות

למה כדאי להשקיע במתנות לעובדים?

חלוקת מתנות לעובדים מפעם לפעם הפכה להיות דבר שבשגרה והעובדים כבר יודעים מתי לצפות לקבלת המתנה מהמעסיק. עם הזמן יש רעיונות חדשים ומקוריים למתנות עצמן